H155 PVC-kabel koncentryczny 6 GHz , izolacja PVC (CPR: Eca) w kolorze szarym , cięty na metry
Cena regularna:
Cena (EUR): 1,90 €
Cena regularna:
Cena (EUR): 1,54 €
towar niedostępny
Opis
Wysokiej jakości kabel koncentryczny 50 Ω firmy Belden przeznaczony do instalacji antenowych o częstotliwości do 6 GHz, miękka powłoka zewnętrzna PVC zapewnia elastyczność kabli połączeniowych. UV odporny
| Żyła wewnętrzna budowa | 19x0,28 |
| Żyła wewnętrzna materiał | Miedź |
| Żyła wewnętrzna wymiar | 1,38 mm |
| Dielektryk materiał | Spieniony PE |
| Dielektryk średnica | 3,9 mm |
| Rodzaj ekranowania | Folia pokryta aluminium, oplot miedziany cynowany 80% |
| Powłoka zewnętrzna średnica | 5,4 mm |
| Powłoka zewnętrzna materiał | PVC |
| Kolor | Szary |
| Masa całkowita | 36 kg/km |
| Impedancja | 50 Ω |
| Współczynnik skrócenia fali | 81 % |
| Pojemność jednostkowa | 84 pF/m |
| Rezystancja DC | 15,4 Ohm/km |
| Skuteczność ekranowania | >75 dB |
| Tłumienność | 100 - 9,1 ; 800 - 26,1 ; 2400 - 49,1 dB/100m |
| Długości standardowe | 100, 500 m |
| Opakowanie | szpula, krążek |










