Czas i koszty dostawy

Czas i koszty dostawy

Udostępniamy naszym klientom różne opcje wysyłki.
W związku z różnicami w gabarytach i wadze oferowanych produktów, niektóre zamówienia mogą mieć ograniczone opcje dostawy.

InPost (obecnie jest możliwość wysyłki małych produktów przy zamówieniu e-mail bądź na prośbę telefoniczą ze względu wdrażania tej opcji dostawy na sklepie):
Obecnie cena dostawy do paczkomatu InPost wynosi 22zł dla wszystkich gabarytów A, B, C. Niestety, ze względu na ograniczenia wagowe (do 25kg) i maksymalne wymiary skrytek paczkomatów (41cm x 38cm x 64cm), nie wszystkie zamówienia można wysłać tą metodą. Staramy się zapobiec składaniu zamówień na towary, których opakowania przewozowe mają większe wymiary. Jeśli jednak taka sytuacja się zdarzy, skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy inną formę dostawy.

Kurier InPost/DPD/DHL/FedEx/UPS/GLS:
To zalecana przez nas forma dostawy. Kurier dostarczy Twoje zamówienie pod wskazany adres. Paczki o maksymalnej wadze do 30kg oraz o nietypowych wymiarach. Rekomendujemy wybór tej opcji dla większości naszych produktów.

Przesyłki wielkogabarytowe DHL MAX/Rohlig Suus bądź inna dostępna spedycja:
To przesyłki ciężkich towarów, dużych (w tym długich) i zamówień o dużej objętości. Proponujemy tę formę dostawy, gdy przesyłka jest duża lub ciężka. Dostawę takiej przesyłki realizuje wybrany przez nas kurier.

Jest to również najdroższa forma dostawy, za którą pobierana jest opłata w wysokości 250-1250zł w zależności od wymiarów i wagi.
Ćwierć paleta, półpaleta, paleta, paleta Euro, paleta niestandardowa.
W tej cenie zapewniamy odpowiednie zapakowanie towaru, dostarczenie na palecie oraz często dodatkową dopłatę, gdy kurier musi się zmierzyć z trudnościami związanymi z przesyłką. Dostawa na palecie nie jest możliwa we wszystkich miejscach.

Odbiór osobisty:


Jeśli zamawiasz w naszym sklepie, masz możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru na podręcznym magazynie w Markach k/Warszawie.
Jeśli złożysz zamówienie przez sklep online i opłacisz je w dni robocze do godziny 12:00, będziesz mógł odebrać zamówiony towar jeszcze tego samego dnia.

Jeśli masz jakiekolwiek uwagi/pytania, napisz do nas: dopeltech@dopeltech.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl