Antenowe - FTTA

Patchcord  FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.120m   Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.120m
Producent: Dopeltech
Cena:

959,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 779,67 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.150m   Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.150m
Producent: Dopeltech
Cena:

1 078,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 876,42 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.30m Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.30m
Producent: Dopeltech
Cena:

384,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 312,20 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.70m Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.70m
Producent: Dopeltech
Cena:

605,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 491,87 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu  I-V(ZN)H 2x G50/125 OM2(LSZH) dł.150m  Patchcord FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x G50/125 OM2(LSZH) dł.150m
Producent: Telegärtner
Cena:

1 662,12 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 385,50 €

Cena netto: 1 351,32 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.150m  Patchcord FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.150m
Producent: Telegärtner
Cena:

1 578,52 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 366,11 €

Cena netto: 1 283,35 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.30m     Patchcord FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.30m
Producent: Telegärtner
Cena:

454,87 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 105,50 €

Cena netto: 369,81 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.60m   Patchcord FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.60m
Producent: Telegärtner
Cena:

735,69 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 170,63 €

Cena netto: 598,12 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.70m    Patchcord FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.70m
Producent: Telegärtner
Cena:

829,38 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 192,36 €

Cena netto: 674,29 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA LC/PC-LC/PC SM DX 2J na kablu militar. 25m , radiolinia SIAE Patchcord FTTA LC/PC-LC/PC SM DX 2J na kablu militar. 25m , radiolinia SIAE
Producent: Dopeltech
Cena:

294,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 239,02 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  światłowodowy zewnętrzny FTTA  ,złącza LC/PC-SC/APC  duplex na kablu militarnym 2J typu GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.10m Patchcord światłowodowy zewnętrzny FTTA ,złącza LC/PC-SC/APC duplex na kablu militarnym 2J typu GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.10m
Producent: Dopeltech
Cena:

142,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 115,45 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.100m  Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.100m
Producent: Dopeltech
Cena:

782,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 635,77 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.50m Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.50m
Producent: Dopeltech
Cena:

502,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 408,13 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowy zewnętrzny FTTA  ,złącza LC/PC-SC/APC  duplex na kablu militarnym 2J typu GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.20m  Patchcord światłowodowy zewnętrzny FTTA ,złącza LC/PC-SC/APC duplex na kablu militarnym 2J typu GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.20m
Producent: Dopeltech
Cena:

204,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 165,85 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl