Patchcordy światłowodowe

Patchcord  FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.120m   Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.120m
Producent: Dopeltech
Cena:

959,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 779,67 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.150m   Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.150m
Producent: Dopeltech
Cena:

1 078,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 876,42 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.30m Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.30m
Producent: Dopeltech
Cena:

384,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 312,20 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.70m Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.70m
Producent: Dopeltech
Cena:

605,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 491,87 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu  I-V(ZN)H 2x G50/125 OM2(LSZH) dł.150m  Patchcord FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x G50/125 OM2(LSZH) dł.150m
Producent: Telegärtner
Cena:

1 662,12 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 385,50 €

Cena netto: 1 351,32 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.150m  Patchcord FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.150m
Producent: Telegärtner
Cena:

1 578,52 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 366,11 €

Cena netto: 1 283,35 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.30m     Patchcord FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.30m
Producent: Telegärtner
Cena:

454,87 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 105,50 €

Cena netto: 369,81 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.60m   Patchcord FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.60m
Producent: Telegärtner
Cena:

735,69 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 170,63 €

Cena netto: 598,12 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.70m    Patchcord FTTA LC/PC-LC/PC duplex na kablu I-V(ZN)H 2x E9/125 OS2(LSZH) dł.70m
Producent: Telegärtner
Cena:

829,38 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 192,36 €

Cena netto: 674,29 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  FTTA LC/PC-LC/PC SM DX 2J na kablu militar. 25m , radiolinia SIAE Patchcord FTTA LC/PC-LC/PC SM DX 2J na kablu militar. 25m , radiolinia SIAE
Producent: Dopeltech
Cena:

294,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 239,02 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord  światłowodowy zewnętrzny FTTA  ,złącza LC/PC-SC/APC  duplex na kablu militarnym 2J typu GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.10m Patchcord światłowodowy zewnętrzny FTTA ,złącza LC/PC-SC/APC duplex na kablu militarnym 2J typu GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.10m
Producent: Dopeltech
Cena:

142,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 115,45 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord -adapter światłowodowy SC / LC duplex -SM -E9/125 OS2 dł.1mb  (L00890A0040)  Patchcord -adapter światłowodowy SC / LC duplex -SM -E9/125 OS2 dł.1mb (L00890A0040)
Producent: Telegärtner
Cena:

194,37 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 45,08 €

Cena netto: 158,02 zł

Patchcord -adapter światłowodowy ST / LC duplex -SM -E9/125 OS2 dł.1mb (L00890A0041)   Patchcord -adapter światłowodowy ST / LC duplex -SM -E9/125 OS2 dł.1mb (L00890A0041)
Producent: Telegärtner
Cena:

98,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 22,73 €

Cena netto: 79,67 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord -adapter światłowodowy ST / SC duplex -SM -E9/125 OS2 dł.1mb  (L00890A0018) Patchcord -adapter światłowodowy ST / SC duplex -SM -E9/125 OS2 dł.1mb (L00890A0018)
Producent: Telegärtner
Cena:

201,18 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 46,66 €

Cena netto: 163,56 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.100m  Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.100m
Producent: Dopeltech
Cena:

782,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 635,77 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.50m Patchcord FTTA E2000-LC/PC SM DX 2J na kablu militarnym GYFJH 2B1.3(LSZH) dł.50m
Producent: Dopeltech
Cena:

502,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 408,13 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowy  LC/PC-E2000/APC-SM DX ( G.652D)  dł.10mb   Patchcord światłowodowy LC/PC-E2000/APC-SM DX ( G.652D) dł.10mb
Producent: Dopeltech
Cena:

145,76 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 118,50 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowy  LC/PC-E2000/APC-SM DX ( G.652D)  dł.2mb Patchcord światłowodowy LC/PC-E2000/APC-SM DX ( G.652D) dł.2mb
Producent: Dopeltech
Cena:

77,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 63,01 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowy E2000/APC-E2000/APC-SM DX -E9/125 OS2 dł.1mb  (L00850A0001) Patchcord światłowodowy E2000/APC-E2000/APC-SM DX -E9/125 OS2 dł.1mb (L00850A0001)
Producent: Telegärtner
Cena:

458,71 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 106,39 €

Cena netto: 372,93 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowy E2000/APC-E2000/APC-SM DX ( G.652D)  dł. 5m  Patchcord światłowodowy E2000/APC-E2000/APC-SM DX ( G.652D) dł. 5m
Producent: Dopeltech
Cena:

198,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 161,38 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowy E2000/APC-E2000/APC-SM DX ( G.652D)  dł.1mb  Patchcord światłowodowy E2000/APC-E2000/APC-SM DX ( G.652D) dł.1mb
Producent: Dopeltech
Cena:

187,27 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 152,25 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl