System zagęszczony MPO/MTP

Kabel światłowodowy 12J, estradowy w izolacji PUR , złącza MTP®12 /APC -opticalCON, dł.300m na bębnie HT582 Kabel światłowodowy 12J, estradowy w izolacji PUR , złącza MTP®12 /APC -opticalCON, dł.300m na bębnie HT582
Producent: NEUTRIK
Cena:

20 327,27 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (GBP): 4 047,00 GBP

Cena netto: 16 526,24 zł

szt.
zobacz więcej
Moduł  światłowodowy 3H/7PU wyposażony w 1 adapter jednomodowy OS2 typu MPO/MTP®APC i 6 x LC duplex (12xLC/APC) (H02050F4141) Moduł światłowodowy 3H/7PU wyposażony w 1 adapter jednomodowy OS2 typu MPO/MTP®APC i 6 x LC duplex (12xLC/APC) (H02050F4141)
Producent: Telegärtner
Cena:

2 528,49 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 586,44 €

Cena netto: 2 055,68 zł

Moduł  światłowodowy 3H/7PU wyposażony w 1 adapter jednomodowy OS2 typu MPO/MTP®APC i 6 x LC Quad (12xLC/PC) (H02050F4231) Moduł światłowodowy 3H/7PU wyposażony w 1 adapter jednomodowy OS2 typu MPO/MTP®APC i 6 x LC Quad (12xLC/PC) (H02050F4231)
Producent: Telegärtner
Cena:

4 100,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 950,97 €

Cena netto: 3 333,50 zł

Moduł  światłowodowy 3H/7PU wyposażony w 1 adapter jednomodowy OS2 typu MPO/MTP®APC i 6 x SC duplex (12xSC/APC)  (H02050F4041) Moduł światłowodowy 3H/7PU wyposażony w 1 adapter jednomodowy OS2 typu MPO/MTP®APC i 6 x SC duplex (12xSC/APC) (H02050F4041)
Producent: Telegärtner
Cena:

2 314,64 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 536,84 €

Cena netto: 1 881,82 zł

Moduł  światłowodowy 3H/7PU wyposażony w 4 adaptery MPO/MTP® (H02050F4252) Moduł światłowodowy 3H/7PU wyposażony w 4 adaptery MPO/MTP® (H02050F4252)
Producent: Telegärtner
Cena:

648,90 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 150,50 €

Cena netto: 527,56 zł

szt.
zobacz więcej
MTP®12 system zagęszczony opticalCON, adapter panelowy gniazdo-gniazdo  serii D-shape , obudowa w kolorze czarnym MTP®12 system zagęszczony opticalCON, adapter panelowy gniazdo-gniazdo serii D-shape , obudowa w kolorze czarnym
Producent: NEUTRIK
Cena:

742,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 172,21 €

Cena netto: 603,66 zł

szt.
zobacz więcej
Obudowa montażowa  do zabudowy 12 modułów światłowodowych "FanOut"3HU/7PU w szafach 19" (H02032A0030) Obudowa montażowa do zabudowy 12 modułów światłowodowych "FanOut"3HU/7PU w szafach 19" (H02032A0030)
Producent: Telegärtner
Cena:

1 948,41 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 451,90 €

Cena netto: 1 584,07 zł

szt.
zobacz więcej
Obudowa montażowa  szaf 19" do zabudowy 3 modułów światłowodowych "FanOut"3HU/7PU (H02030A4625) Obudowa montażowa szaf 19" do zabudowy 3 modułów światłowodowych "FanOut"3HU/7PU (H02030A4625)
Producent: Telegärtner
Cena:

540,85 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 125,44 €

Cena netto: 439,72 zł

Patch cord jednomodowy MTP®12/APC opticalCON z rozszyciem na 12x LC , długość 1 m Patch cord jednomodowy MTP®12/APC opticalCON z rozszyciem na 12x LC , długość 1 m
Producent: NEUTRIK
Cena:

1 679,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 365,04 zł

szt.
zobacz więcej
Patch Panel  światłowodowy 19" 1HU, wyposażony w 24 adaptery MPO/MTP® (H02030A0661) Patch Panel światłowodowy 19" 1HU, wyposażony w 24 adaptery MPO/MTP® (H02030A0661)
Producent: Telegärtner
Cena:

2 212,67 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 513,19 €

Cena netto: 1 798,92 zł

Patchcord światłowodowy  jednomodowy , złącza typu MPO/ APC żeńskie, polaryzacja typu A, dł.1mb  (L00830A0007) Patchcord światłowodowy jednomodowy , złącza typu MPO/ APC żeńskie, polaryzacja typu A, dł.1mb (L00830A0007)
Producent: Telegärtner
Cena:

1 523,55 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 353,36 €

Cena netto: 1 238,66 zł

Patchcord światłowodowy  jednomodowy MPO/MTP® APC  , z rozszyciem na 12x LC/APC, dł.1mb   (L00830A0030) Patchcord światłowodowy jednomodowy MPO/MTP® APC , z rozszyciem na 12x LC/APC, dł.1mb (L00830A0030)
Producent: Telegärtner
Cena:

2 282,78 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 529,45 €

Cena netto: 1 855,92 zł

Patchcord światłowodowy  jednomodowy MPO/MTP® APC  , z rozszyciem na 12x LC/PC, dł.1mb    Patchcord światłowodowy jednomodowy MPO/MTP® APC , z rozszyciem na 12x LC/PC, dł.1mb
Producent: Telegärtner
Cena:

2 179,51 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 505,50 €

Cena netto: 1 771,96 zł

Patchcord światłowodowy  jednomodowy MPO/MTP® APC  , z rozszyciem na 12x SC/PC, dł.1mb    Patchcord światłowodowy jednomodowy MPO/MTP® APC , z rozszyciem na 12x SC/PC, dł.1mb
Producent: Telegärtner
Cena:

2 097,51 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 486,48 €

Cena netto: 1 705,29 zł

Patchcord światłowodowy  wielomodowy OM3-  MPO/ PC , z rozszyciem na 12x LC/PC, dł.1mb  (L00830A0026)  Patchcord światłowodowy wielomodowy OM3- MPO/ PC , z rozszyciem na 12x LC/PC, dł.1mb (L00830A0026)
Producent: Telegärtner
Cena:

2 040,98 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 473,37 €

Cena netto: 1 659,33 zł

Patchcord światłowodowy  wielomodowy OM3-  MPO/ PC , z rozszyciem na 12x SC/PC, dł.1mb  (L00830A0027)    Patchcord światłowodowy wielomodowy OM3- MPO/ PC , z rozszyciem na 12x SC/PC, dł.1mb (L00830A0027)
Producent: Telegärtner
Cena:

1 941,17 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 450,22 €

Cena netto: 1 578,19 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowy  wielomodowy OM3(G50/125) , złącza typu MPO/ APC żeńskie, polaryzacja typu A, dł.1mb (L00830A0005)  Patchcord światłowodowy wielomodowy OM3(G50/125) , złącza typu MPO/ APC żeńskie, polaryzacja typu A, dł.1mb (L00830A0005)
Producent: Telegärtner
Cena:

1 349,96 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 313,10 €

Cena netto: 1 097,53 zł

Patchcord światłowodowy  wielomodowy OM4-  MPO/ PC , z rozszyciem na 12x SC/PC, dł.1mb(L00830A0028)      Patchcord światłowodowy wielomodowy OM4- MPO/ PC , z rozszyciem na 12x SC/PC, dł.1mb(L00830A0028)
Producent: Telegärtner
Cena:

2 064,09 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 478,73 €

Cena netto: 1 678,12 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowy  wielomodowy OM4-  MPO/ PC , z rozszyciem na 12x SC/PC, dł.3mb      Patchcord światłowodowy wielomodowy OM4- MPO/ PC , z rozszyciem na 12x SC/PC, dł.3mb
Producent: Telegärtner
Cena:

2 060,08 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 477,80 €

Cena netto: 1 674,86 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord światłowodowy  wielomodowy OM4(G50/125) , złącza typu MPO/ APC żeńskie, polaryzacja typu A, dł.1mb  (L00830A0006) Patchcord światłowodowy wielomodowy OM4(G50/125) , złącza typu MPO/ APC żeńskie, polaryzacja typu A, dł.1mb (L00830A0006)
Producent: Telegärtner
Cena:

1 372,77 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 318,39 €

Cena netto: 1 116,07 zł

Rama do montażowa paneli  3 HU w szafach  19"  (H02032A0021) Rama do montażowa paneli 3 HU w szafach 19" (H02032A0021)
Producent: Telegärtner
Cena:

429,65 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (EUR): 99,65 €

Cena netto: 349,31 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl