TAS-120L- Opaska zaciskowe do podwieszania kabla do linki stalowej, 1 szt, Hellermann Tyton
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Opaska kablowa 420x12.7 mm, ząbkowana zewnętrznie, odporna na udary mechaniczne, działanie wysokich temperatur i promieniowania UV, kolor czarny
Opaska do podwieszania kabla promieniującego o średnicach od 1/2 do 1-5/8" do linki stalowej - 1 szt.
| Długość (L) | 420.0mm |
| Grubość (T) | 1.58mm |
| Min. wytrzym. na rozciąg. | 535.0N |
| Szerokość (W) | 12.7mm |
| Szerokość główki opaski | 33.0mm |
| Szerokość opaski (imp) | 1.3" |
| Waga | 0.014538kg |
| Wiązka ∅ max. | 114.0mm |
| Wysokość (H) | 19.0mm |










