SCF14-50J - Superflex ,kabel fiderowy piankowy CELLFLEX® 1/4" ,zakres pracy do 20,4 GHz
Cena regularna:
Cena (EUR): 4,61 €
Cena regularna:
Cena (EUR): 3,75 €
towar niedostępny
Opis
Kabel SCF14-50J CELLFLEX® Superflex doskonale nadaje się do stosowania na jumpery i jako kabel do połączeń wewnętrznych w stacjach BTS i WLAN pracujących w częstotliwościach 2,4GHz jak i w paśmie 5GHz zapewniając bardzo niskie tłumienie dla toru antenowego. Zakres pracy do 20,4 GHz.
Parametry techniczne
| Kod produktu | SCF14-50J |
| Żyła wewn. budowa / średnica | Drut aluminiowy pokryty miedzią / 1.9mm |
| Dielektryk / średnica |
Pianka polietylenowa / 4.3 mm |
| Żyła zewn. Budowa / średnica | Karbowana rura miedziana / 6.5mm |
| Powłoka zewnętrzna | Polietylen czarny / 7.8 mm |
| Impedancja charakt. | 50 ±1.0 Ohm |
| Prędkość fazowa | 82% |
| Pojemność | 82 pF/m |
| Maksymalna częstotliwość pracy | 20.4 Ghz |
| Nominalne napięcie szczytowe RF | 740 V |
| Rezyst. DC przew. wewnętrznego | 10.4 Ohm/km |
| Rezyst. DC przew. zewnętrznego | 6.6 Ohm/km |
| Waga w przybliżeniu | 0.06 kg/m |
| Min. promień gięcia, gięcie pojedyncze | 70 mm |
| Min. promień gięcia, gięcie wielokrotne | 125 mm |
| Maksymalna siła rozciągająca | 600 N |
| Rozstaw uchwytów (zalec. / max.) | 0.6 m/ 1.0 m |
| Temperatura pracy | -50°C - +85°C |
| Nominalna moc szczytowa | 5,5 kW |










