SCF12-75JFN - Kabel fiderowy piankowy 75Ω typu 1/2" Superflex FR LS0H ,CPR : Fca
Cena regularna:
Cena (EUR): 12,00 €
Cena regularna:
Cena (EUR): 9,76 €
towar niedostępny
Opis
Kabel fiderowy 75Ω typu SCF12-75JFN CELLFLEX® Superflex doskonale nadaje się do stosowania na jumpery i jako główny kabel transmisyjny. Zastosowanie znajduje w stacjach radarowych, instalacjach SAT oraz profesjonalnych transmisjach video zapewniając bardzo niskie tłumienie dla toru antenowego. Bardzo często stosowany w radiokomunikacji morskiej. Zakres pracy do 13GHz.
Spełnia międzynarodowe normy IEC 60754-1, -2; IEC 60332-1, -3.C; UL 1581; UL 1666; NEC type CATVR.
Parametry techniczne
| Kod produktu | SCF12-75JFN |
| Żyła wewn. budowa / średnica | Drut aluminiowy pokryty miedzią / 2.1 mm |
| Dielektryk / średnica |
Pianka polietylenowa / 8.3 mm |
| Żyła zewn. Budowa / średnica | Karbowana rura miedziana / 12.2mm |
| Powłoka zewnętrzna |
Polietylen ciemno szary / 15 mm Flame Retardant, LS0H |
| Impedancja charakt. | 75 ±1.0 Ohm |
| Prędkość fazowa | 81% |
| Pojemność | 55 pF/m |
| Maksymalna częstotliwość pracy | 13 Ghz |
| Nominalne napięcie szczytowe RF | 3.5 kV |
| Rezyst. DC przew. wewnętrznego | 5.1 Ohm/km |
| Rezyst. DC przew. zewnętrznego | 3.4 Ohm/km |
| Waga w przybliżeniu | 0.23 kg/m |
| Min. promień gięcia, gięcie pojedyncze | |
| Min. promień gięcia, gięcie wielokrotne | 32 mm |
| Maksymalna siła rozciągająca | 520 N |
| Rozstaw uchwytów (zalec. / max.) | 0.3 m/ 0.3 m |
| Temperatura pracy | -50°C - +85°C |
| Nominalna moc szczytowa | 12.1 kW |










