RG405-kabel koncentryczny półsztwny (semi flex .85") w izolacji (L01030T0023)
zapytaj sprzedawcę
Cena regularna:
Cena (EUR): 7,50 €
Cena regularna:
Cena (EUR): 6,10 €
towar niedostępny
Opis
| RG405; UT85 | |
| Żyła wewnętrzna materiał | Stal miedziowana, srebrzona |
| Żyła wewnętrzna wymiar | 0,51 mm |
| Dielektryk materiał | Teflon |
| Dielektryk średnica | 1,57 mm |
| Powłoka zewnętrzna średnica | 2,21 mm |
| Masa całkowita | 17,7 kg/km |
| Impedancja | 50 Ohm |
| Współczynnik skrócenia fali | 69,5 % |
| Pojemność jednostkowa | 96,8 pF/m |
| Skuteczność ekranowania | >130 dB |
| Tłumienność | 900 - 69 ; 1800 - 101 ; 2500 - 122 ; 6000 - 200 ; 18000 - 371 dB/100m |
| Temperatura pracy | -65 - 180 °C |
| Długości standardowe | 25 m |
| Opakowanie | 25m |
| Kategoria produktu | profesional |
| Symbol producenta | L01030T0023 |
karta katalogowa:










