RCF12-50JFN - Kabel promieniujący piankowy RADIAFLEX® 1/2", 30-6000 MHz ( nor.kol. EN45545)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
RADIAFLEX ® typu RCF12-50JFN działa jak antena dystrybucyjna w komunikacji rozproszonej stosowanej w tunelach, kopalniach dużych kompleksach budynków i w pojazdach szynowych ( nor.kol. EN45545), jest rozwiązaniem dla każdej aplikacji RF w pomieszczeniach zamkniętych w komunikacji jedno i dwukierunkowej. Pasmo pracy 30-6000 MHz. Mocowanie na kołkach dystansowych 50mm w odstępach 0,6m.
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Produkty powiązane
Zarabiarka obrotowa do kabli fiderowych 1/2" ( LCF/LDF/RFA)
RCF12-50JFL - Kabel promieniujący piankowy RADIAFLEX® 1/2" , 30-6000 MHz ( nor.kol. EN45545)
RLK12-50JFLA - Kabel promieniujący piankowy RADIAFLEX® 1/2" ,pasmo 30 - 980 MHz
RLK12-50JFNA - Kabel promieniujący piankowy RADIAFLEX® 1/2", 30-980 MHz
RLKW12-50JFNA - Kabel promieniujący piankowy RADIAFLEX® 1/2" ,pasmo 30-1950 MHz
RSF12-50JFL - Kabel promieniujący piankowy RADIAFLEX® 1/2" , zakres pracy do 6,0 GHz ogniowytrzymały ( norm. kol. EN45545-2)
Kabel promieniujący RADIAFLEX ® typu RSF12-50JFL Zakres częstotliwości do 30-6000 MHz.Mocowanie na kołkach dystansowych 50mm w odstępach co 0,3 m
Kabel promieniujący RADIAFLEX ® typu RSF12-50JFN Zakres częstotliwości do 30-6000 MHz.Mocowanie na kołkach dystansowych 50mm w odstępach co 0,3 m
Kołek rozporowy metalowy 30x10 M8 do ognioodpornych uchwytów typu RSB
SFS-12 - uchwyt zatrzaskowy dystansowy do kabli promieniujących 1/2" typu RCF, RLK
4.3-10 wtyk skręcany serii E na kable 1/2" typu LCF12-50J Low PIM
N gniazdo skręcane serii D na kabel LCF 1/2" Premium
N gniazdo skręcane na kabel LCF 1/2" Standard
Terminator N-m 1 W
Terminator N (obciążenie) średniej mocy 1W, pracujący do 3,0 GHz.
Terminator N-m 2 W
Terminator N ( obciążenie) średniej mocy , 2W , pracujący do 3,0 GHz
Terminator N-m 10 W
Terminator N (obciążenie) średniej mocy 10W, pracujący do 3,0 GHz
Terminator N-m 100 W
Terminator N (obciążenie) średniej mocy 100W, pracujący do 3,0 GHz.
Terminator N-m 20 W
Terminator N (obciążenie) średniej mocy 20W, pracujący do 3,0 GHz.
Terminator N-m 30 W
Terminator N (obciążenie) średniej mocy 30W, pracujący do 3,0 GHz.
Terminator N-m 50 W
Terminator N (obciążenie) średniej mocy 50W, pracujący do 3,0 GHz.
7/16( DIN) gniazdo na kabel LCF1/2" Low PIM
Gniazdo 7/16 na kabel fiderowy LCF 1/2 "
7/16( DIN) gniazdo serii D na kabel LCF1/2" Premium LOW PIM
Terminator 7/16-m 10 W
Terminator 7/16 (obciążenie) średniej mocy, 10W, pracujący do 3,0 GHz.
Terminator 7/16-m 20 W
Terminator 7/16 ( obciążenie) średniej mocy , 20W , pracujący do 3,0 GHz
Terminator 7/16-m 30 W
Terminator 7/16 (obciążenie) średniej mocy, 30W, pracujący do 3,0 GHz.
Terminator 7/16-m 5 W
Terminator 7/16 (obciążenie) średniej mocy, 5W, pracujący do 3,0 GHz.
Terminator 7/16-m 50 W
Terminator 7/16 (obciążenie) średniej mocy, 50W, pracujący do 3,0 GHz.