LCF158-50JA - Kabel fiderowy piankowy CELLFLEX® 1-5/8" , izolacja PE, zakres pracy do 2,75 GHz
Cena regularna:
Cena (EUR): 25,30 €
Cena regularna:
Cena (EUR): 20,57 €
towar niedostępny
Opis
Kabel LCF158-50JA CELLFLEX® doskonale nadaje się do stosowania w stacjach bazowych jako główny kabel transmisyjny . Zakres pracy do 2,75 GHz.Izolacja zewnętrzna PE.
Parametry techniczne
| Kod produktu | LCF158-50JA |
| Żyła wewn. budowa / średnica | rurka miedziana / 17.6 mm |
| Dielektryk / średnica |
Pianka polietylenowa / 42.4 mm |
| Żyła zewn. Budowa / średnica | Karbowana rura miedziana / 46.4mm |
| Powłoka zewnętrzna | Polietylen czarny / 50.2 mm |
| Impedancja charakt. | 50 ±1.0 Ohm |
| Prędkość fazowa | 90% |
| Pojemność | 74pF/m |
| Maksymalna częstotliwość pracy | 2.75 Ghz |
| Nominalne napięcie szczytowe RF | 10 kV |
| Rezyst. DC przew. wewnętrznego | 1.3 Ohm/km |
| Rezyst. DC przew. zewnętrznego | 0.47 Ohm/km |
| Waga w przybliżeniu | 1.07 kg/m |
| Min. promień gięcia, gięcie pojedyncze | 200 mm |
| Min. promień gięcia, gięcie wielokrotne | 500 mm |
| Maksymalna siła rozciągająca | 2500 N |
| Rozstaw uchwytów (zalec. / max.) | 1.2 m/ 1.5 m |
| Temperatura pracy | -50°C - +85°C |
| Nominalna moc szczytowa | 310 kW |










