LCF14-50JFN - kabel fiderowy piankowy CELLFLEX® 1/4" trudno palny, bezhalogenowy, do 15.8 GHz, CPR - B2ca s1a d1 a1
Cena regularna:
Cena (EUR): 4,58 €
Cena regularna:
Cena (EUR): 3,72 €
towar niedostępny
Opis
Kabel fiderowy LCF14-50JFN CELLFLEX® doskonale nadaje się do stosowania w stacjach bazowych jako główny tor zasiląjący np. radiolinie lub kabel jumperowy do połączeń wewnętrznych w stacjach BTS. Zakres pracy do 15,8 GHz. Izolacja zewnętrzna spełniająca normy niepalności pozwala na zastosowania w dużych kompleksach biurowych, tunelach i w pojazdach szynowych.
CPR B2ca s1a d1 a1
CEN/TS 45545-2
Parametry techniczne
| Kod produktu | LCF14-50JFN |
| Żyła wewn. budowa / średnica | Drut aluminiowy pokryty miedzią / 2.4 mm |
| Dielektryk / średnica |
Pianka polietylenowa / 6 mm |
| Żyła zewn. Budowa / średnica | Karbowana rura miedziana / 7.5mm |
| Powłoka zewnętrzna | Polietylen czarny / 10,0 mm |
| Impedancja charakt. | 50 ±1.0 Ohm |
| Prędkość fazowa | 83% |
| Pojemność | 80 pF/m |
| Maksymalna częstotliwość pracy | 15.8 Ghz |
| Nominalne napięcie szczytowe RF | 1050 V |
| Rezyst. DC przew. wewnętrznego | 6.1 Ohm/km |
| Rezyst. DC przew. zewnętrznego | 4.4 Ohm/km |
| Waga w przybliżeniu | 0.1 kg/m |
| Min. promień gięcia, gięcie pojedyncze | 40 mm |
| Min. promień gięcia, gięcie wielokrotne | 85 mm |
| Maksymalna siła rozciągająca | 890 N |
| Rozstaw uchwytów (zalec. / max.) | 0.5 m |
| Temperatura pracy | -50°C - +85°C |
| Nominalna moc szczytowa | 17,68 kW |










