Produkt dnia
LCF12-50J - kabel fiderowy piankowy 1/2" CELLFLEX®  , zakres pracy do 8,8 GHz - RFS
LCF12-50J - kabel fiderowy piankowy 1/2" CELLFLEX® , zakres pracy do 8,8 GHz - RFS
26,71 zł (5,82 €) 21,72 zł (4,73 €)
m
Producenci

• Światłowody

Adapter 7/16-f na 1.5-3.5-f Adapter 7/16-f na 1.5-3.5-f
Producent: Telegärtner
Cena: 344,19 zł (73,47 €) (netto: 279,83 zł (59,73 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter 7/16-f na 1.5-3.5-m Adapter 7/16-f na 1.5-3.5-m
Producent: Telegärtner
Cena: 329,90 zł (70,42 €) (netto: 268,21 zł (57,25 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter E-2000/APC SM Simplex - Diamond Adapter E-2000/APC SM Simplex - Diamond
Producent: Dopeltech
Cena: 36,90 zł (netto: 30,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy E2000/APC simplex SM Adapter światłowodowy E2000/APC simplex SM
Producent: Telegärtner
Cena: 118,15 zł (25,22 €) (netto: 96,06 zł (20,50 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy F-SMA simplex MM Adapter światłowodowy F-SMA simplex MM
Producent: Telegärtner
Cena: 143,12 zł (30,55 €) (netto: 116,36 zł (24,84 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy FC- simplex  SM/MM Adapter światłowodowy FC- simplex SM/MM
Producent: Telegärtner
Cena: 31,72 zł (6,77 €) (netto: 25,79 zł (5,50 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy LC duplex SM /MM Adapter światłowodowy LC duplex SM /MM
Producent: Telegärtner
Cena: 30,40 zł (6,49 €) (netto: 24,72 zł (5,28 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy LC/APC duplex SM , wciskany Adapter światłowodowy LC/APC duplex SM , wciskany
Producent: Telegärtner
Cena: 23,05 zł (4,92 €) (netto: 18,74 zł (4,00 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy LC/APC duplex SM z zaślepką ochronną Adapter światłowodowy LC/APC duplex SM z zaślepką ochronną
Producent: Telegärtner
Cena: 50,69 zł (10,82 €) (netto: 41,21 zł (8,80 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Adapter światłowodowy panelowy do złącz  serii HFBR na kable POF- niebieski Adapter światłowodowy panelowy do złącz serii HFBR na kable POF- niebieski
Cena: 15,04 zł (3,21 €) (netto: 12,23 zł (2,61 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy panelowy do złącz  serii HFBR na kable POF- szary Adapter światłowodowy panelowy do złącz serii HFBR na kable POF- szary
Cena: 15,79 zł (3,37 €) (netto: 12,84 zł (2,74 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC duplex MM (OM1/OM2), tuleje ceramiczne Adapter światłowodowy SC duplex MM (OM1/OM2), tuleje ceramiczne
Producent: Telegärtner
Cena: 25,95 zł (5,54 €) (netto: 21,10 zł (4,50 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC duplex MM(OM1/OM2), tuleje z fosforobrązu Adapter światłowodowy SC duplex MM(OM1/OM2), tuleje z fosforobrązu
Producent: Telegärtner
Cena: 11,20 zł (2,39 €) (netto: 9,11 zł (1,94 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC-SC duplex (MM/SM)  Adapter światłowodowy SC-SC duplex (MM/SM)
Producent: Telegärtner
Cena: 25,95 zł (5,54 €) (netto: 21,10 zł (4,50 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC-SC duplex (MM/SM)   Adapter światłowodowy SC-SC duplex (MM/SM)
Producent: Telegärtner
Cena: 34,57 zł (7,38 €) (netto: 28,11 zł (6,00 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC-SC simplex (MM/SM) Adapter światłowodowy SC-SC simplex (MM/SM)
Producent: Telegärtner
Cena: 16,12 zł (3,44 €) (netto: 13,11 zł (2,80 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/APC duplex SM(OS2) Adapter światłowodowy SC/APC duplex SM(OS2)
Producent: Telegärtner
Cena: 25,95 zł (5,54 €) (netto: 21,10 zł (4,50 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy ST-ST duplex (MM) Adapter światłowodowy ST-ST duplex (MM)
Producent: Telegärtner
Cena: 21,64 zł (4,62 €) (netto: 17,59 zł (3,76 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy ST-ST simplex (MM) Adapter światłowodowy ST-ST simplex (MM)
Producent: Telegärtner
Cena: 14,99 zł (3,20 €) (netto: 12,19 zł (2,60 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy ST-ST simplex (MM/SM) Adapter światłowodowy ST-ST simplex (MM/SM)
Producent: Telegärtner
Cena: 20,75 zł (4,43 €) (netto: 16,87 zł (3,60 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy ST/SC duplex (MM/SM) Adapter światłowodowy ST/SC duplex (MM/SM)
Producent: Telegärtner
Cena: 28,81 zł (6,15 €) (netto: 23,42 zł (5,00 €) )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl