Przełącznica systemu STX do montazu na szynie DIN wyposażona w 6 adapterów wielomodowych ST duplex, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035

Przełącznice systemu STX do montażu na szynie DIN
Przełącznica systemu STX do montazu na szynie DIN wyposażona w 6 adapterów wielomodowych ST duplex, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035
instore_only
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Wysyłka w:
14 dni roboczych
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

H82050A0001

Producent:
Telegärtner

Przełącznica systemu STX do montazu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów wielomodowych ST duplex, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035

Dane techniczne :

https://www.telegaertner.com/en/info/catalogue/datavoice-industry/?IdTreeGroup=14420&IdProduct=12481

 

Produkty powiązane

Obudowa (Przełącznica )zewnętrzna typu ODB54 na z kasetą  na 12 włókien światłowodowych, plastik (LS0H) w kolorze szarym RAL 7035 Obudowa (Przełącznica )zewnętrzna typu ODB54 na z kasetą na 12 włókien światłowodowych, plastik (LS0H) w kolorze szarym RAL 7035

Obudowa (Przełącznica )zewnętrzna typu ODB54 na z kasetą  na 12 włókien światłowodowych, plastik (LS0H) w kolorze szarym RAL 7035


Obudowa (Przełącznica )zewnętrzna typu ODB54 wyposażona w 6 adapterów SC duplex i 12 pigtaili OS2 z kasetą  na 12 włókien światłowodowych, plastik (LS0H) w kolorze szarym RAL 7035 Obudowa (Przełącznica )zewnętrzna typu ODB54 wyposażona w 6 adapterów SC duplex i 12 pigtaili OS2 z kasetą na 12 włókien światłowodowych, plastik (LS0H) w kolorze szarym RAL 7035

Obudowa (Przełącznica )zewnętrzna typu ODB54 wyposażona w 6 adapterów SC duplex i 12 pigtaili OS2 z kasetą  na 12 włókien światłowodowych, plastik (LS0H) w kolorze szarym RAL 7035


Przełącznica systemu STX do montazu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów jedno i wielomodowych ST duplex, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035 Przełącznica systemu STX do montazu na szynie DIN wyposażona w 6 adapterów jedno i wielomodowych ST duplex, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035

Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów (SM/MM)  ST duplex, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035


Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów  wielomodowych SC duplex, obudowa plastikowa w kolorze szarym RAL 7035 Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN wyposażona w 6 adapterów wielomodowych SC duplex, obudowa plastikowa w kolorze szarym RAL 7035

Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów  wielomodowych SC duplex, obudowa plastikowa w kolorze szarym RAL 7035


Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów  wielomodowych SC duplex, obudowa plastikowa w kolorze szarym RAL 7035 Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN wyposażona w 6 adapterów wielomodowych SC duplex, obudowa plastikowa w kolorze szarym RAL 7035

Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów  wielomodowych LC duplex, obudowa plastikowa w kolorze szarym RAL 7035


Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów jedno i wielomodowych SC duplex, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035 Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN wyposażona w 6 adapterów jedno i wielomodowych SC duplex, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035

Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów jedno i wielomodowych SC duplex, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035


Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów jedno i wielomodowych SC duplex, obudowa plastikowa w kolorze szarym RAL 7035 Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN wyposażona w 6 adapterów jedno i wielomodowych SC duplex, obudowa plastikowa w kolorze szarym RAL 7035

Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów jedno i wielomodowych SC duplex, obudowa plastikowa w kolorze szarym RAL 7035


Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów jedno i wielomodowych SC duplex, obudowa plastikowa w kolorze szarym RAL 7035 Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN wyposażona w 6 adapterów jedno i wielomodowych SC duplex, obudowa plastikowa w kolorze szarym RAL 7035

Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów  jedno i wielomodowych LC duplex, obudowa plastikowa w kolorze szarym RAL 7035


Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów jednomodowych SC duplex, kastę spawów i 12 kolorowych  pigtaili SC -E9/125, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035 Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN wyposażona w 6 adapterów jednomodowych SC duplex, kastę spawów i 12 kolorowych pigtaili SC -E9/125, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035

Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów jednomodowych SC duplex, kastę spawów i 12 kolorowych  pigtaili SC -E9/125, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035


Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów wielomodowych SC duplex, kastę spawów i 12 kolorowych  pigtaili SC -G50/125-OM2, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035   Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN wyposażona w 6 adapterów wielomodowych SC duplex, kastę spawów i 12 kolorowych pigtaili SC -G50/125-OM2, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035

Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów wielomodowych SC duplex, kastę spawów i 12 kolorowych  pigtaili SC -G50/125-OM2, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035


Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów wielomodowych SC duplex, kastę spawów i 12 kolorowych  pigtaili SC -G50/125-OM3, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035  Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN wyposażona w 6 adapterów wielomodowych SC duplex, kastę spawów i 12 kolorowych pigtaili SC -G50/125-OM3, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035

Przełącznica systemu STX do montażu na szynie DIN  wyposażona w 6 adapterów wielomodowych SC duplex, kastę spawów i 12 kolorowych  pigtaili SC -G50/125-OM3, obudowa metalowa w kolorze szarym RAL 7035

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Producenci

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl